Blog

strona wizytówka

Prosta strona dla firmy- jaką może przyjąć formę?

  • by

Zakładając własną działalność gospodarczą mamy naprawdę wiele rzeczy do zrobienia. Często, zastanawiając się nad tym, co będzie nam potrzebne w praktyce, dochodzimy do wniosku, że nasza działalność powinna posiadać stronę internetową. To naturalny, kolejny krok w rozwoju firmy. Wykonaniem takiej strony możemy zająć się samodzielnie,… Czytaj więcej »Prosta strona dla firmy- jaką może przyjąć formę?

samodzielne tworzenie strony

Czy uda się na samodzielnie stworzyć stronę internetową?

  • by

Wydaje się, że tworzenie stron internetowych jest zarezerwowane dla informatyków. Tymczasem, warto wiedzieć, że tak naprawdę możliwe jest stworzenie strony samodzielnie, jeśli tylko posiadamy pewne obycie w świecie technologiach informacyjnych- nie jest natomiast wymagana znajomość zagadnień programowania strony w jakimś konkretnym języku. Z pewnością jest… Czytaj więcej »Czy uda się na samodzielnie stworzyć stronę internetową?

Najnowsze trendy w webdesignie

  • by

W tematyce tworzenia stron internetowych zmienia się bardzo wiele, a firmy, które na co dzień trudnią się realizacją takich projektów zazwyczaj starają się zawsze być na bieżąco ze zmianami w branży. W momencie, kiedy do agencji zgłasza się klient, zazwyczaj przyjmuje, że stworzona dla niego… Czytaj więcej »Najnowsze trendy w webdesignie

Jak tworzyć strony przyjazne użytkownikom?

  • by

Tworzenie stron przyjaznych użytkownikom nie wydaje się trudnym zadaniem, w praktyce jednak, aby rzeczywiście móc tworzyć takie strony- trzeba dysponować rozległą wiedzą z tematyki User experience, którą będziemy się kierować podczas projektowania. Są bowiem pewne utarte schematy projektowania konkretnych elementów na stronie, do których użytkownicy… Czytaj więcej »Jak tworzyć strony przyjazne użytkownikom?