Blog

Firma informatyczna w Hiszpanii – zakładanie firmy w Hiszpanii

Firma informatyczna w Hiszpanii to bardzo kusząca opcja na prowadzenie działalności gospodarczej w tym śródziemnomorskim kraju. Ciepły klimat ze słoneczną pogodą, morze i plaże z palmami. Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad prowadzeniem firmy informatycznej w takich okolicznościach. Przedstawiamy sposoby na założenie działalności gospodarczej w branży… Czytaj więcej »Firma informatyczna w Hiszpanii – zakładanie firmy w Hiszpanii

pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne- dla jakich firm to ogromna szansa?

  • by

Osoby, które dopiero niedawno zetknęły się z tematyką taką jak pozycjonowanie stron lub też pozycjonowanie sklepów mogą nie wiedzieć o tym, że tego typu kampania reklamowa może być realizowana zarówno o zasięgu ogólnopolskim, jak i można się na nią zdecydować w wariancie krajowym. Istnieje bowiem całe mnóstwo przykładów firm, dla których reklamowanie się w całej Polsce będzie kompletnie bezsensowną strategią działania, gdyż i tak nie będą one w stanie obsłużyć klientów z innego województwa czy nawet miasta. Czytaj więcej »Pozycjonowanie lokalne- dla jakich firm to ogromna szansa?

Zakładanie firmy w Hiszpanii- czy jest trudne?

  • by

Osoby doświadczone bardzo często porównują proces zakładania firmy w Hiszpanii do procedur z jakimi mamy do czynienia w naszym kraju. Widoczna jest wyraźna analogia, podobnie- ale już nie tak samo- kształtuje się prowadzenie księgowości własnej firmy. Jeśli natomiast chodzi o biznesy, jakie można prowadzić w więcej niż jedną osobę, rozsądną alternatywą dla jednoosobowej działalności jest spółka w Hiszpanii. Najpopularniejszą formą takiej spółki jest ta z ograniczoną odpowiedzialnością- istnieje także specjalna jej wersja dla nowych podmiotów, którą można założyć w trybie przyspieszonym. I tutaj dostępne są pewne ułatwienia w rejestracji takiego podmiotu.Czytaj więcej »Zakładanie firmy w Hiszpanii- czy jest trudne?

strona wizytówka

Prosta strona dla firmy- jaką może przyjąć formę?

  • by

Zakładając własną działalność gospodarczą mamy naprawdę wiele rzeczy do zrobienia. Często, zastanawiając się nad tym, co będzie nam potrzebne w praktyce, dochodzimy do wniosku, że nasza działalność powinna posiadać stronę internetową. To naturalny, kolejny krok w rozwoju firmy. Wykonaniem takiej strony możemy zająć się samodzielnie,… Czytaj więcej »Prosta strona dla firmy- jaką może przyjąć formę?

samodzielne tworzenie strony

Czy uda się na samodzielnie stworzyć stronę internetową?

  • by

Wydaje się, że tworzenie stron internetowych jest zarezerwowane dla informatyków. Tymczasem, warto wiedzieć, że tak naprawdę możliwe jest stworzenie strony samodzielnie, jeśli tylko posiadamy pewne obycie w świecie technologiach informacyjnych- nie jest natomiast wymagana znajomość zagadnień programowania strony w jakimś konkretnym języku. Z pewnością jest… Czytaj więcej »Czy uda się na samodzielnie stworzyć stronę internetową?

Najnowsze trendy w webdesignie

  • by

W tematyce tworzenia stron internetowych zmienia się bardzo wiele, a firmy, które na co dzień trudnią się realizacją takich projektów zazwyczaj starają się zawsze być na bieżąco ze zmianami w branży. W momencie, kiedy do agencji zgłasza się klient, zazwyczaj przyjmuje, że stworzona dla niego… Czytaj więcej »Najnowsze trendy w webdesignie